Hlavní navigace

Názor k dotazu Prohlášení k dani - z praxe od Hynka - Re: pro Hynku Paní Jasná, moc děkuji... A co...

  • 8. 2. 2019 12:42

    Hynka (neregistrovaný)

    Re: pro Hynku
    Paní Jasná, moc děkuji... A co se týče potvrzení 2. z popl.? Jakého jste názoru? Každý rok nové potvrzení nebo stačí doložit jednou?
    § 38l (3)
    c) jsou-li poplatníci vyživující děti v jedné společně hospodařící domácnosti zaměstnaní, potvrzením od zaměstnavatele druhého z poplatníků, ve kterém plátce daně uvede, na které děti druhý z poplatníků uplatňuje daňové zvýhodnění a v jaké výši, případně, že nárok na daňové zvýhodnění neuplatňuje,

    ... není tam uvedeno "každoročně".