Tisk stránky

Právní doložka

 

Autorská práva, ochranné známky, podmínky použití

Provozovatel

Majitelem, autorem a provozovatelem serveru business.center.cz je společnost HAVIT, s.r.o., se sídlem Pod akáty 48, 15900 Praha, IČ 25612697, zapsaná v obchodním rejsříku u Městského soudu v Praze ve složce C, pod spisovou značkou 54808. Adresa redakce business@center.cz. ISSN 1213-7235.

Autorská práva

© Copyright HAVIT, s.r.o. 1998 - 2018. Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu HAVIT, s.r.o., je zakázána jakákoliv další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoliv materiálu či části materiálu zveřejněného na stránkách serveru business.center.cz, a to včetně zahnutí do rámců, překopírování do firemního intranetu nebo uchovávání v jakýchkoli databázích.

Ochranná známka

CENTER.CZ ® je zapsaná ochranná známka společnosti HAVIT, s.r.o., registrovaná u Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 253038. Jakékoliv použití ochranné známky nebo označení zaměnitelného s ochrannou známkou je možné pouze s výslovným písemným souhlasem společnosti HAVIT, s.r.o.

Podmínky použití

HAVIT, s.r.o., neručí za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu serveru business.center.cz. Obsah serveru business.center.cz je pouze informativní a nemůže být pokládán za závazný zdroj. Provozovatel serveru neručí za škody způsobeném použitím informací získaných ze serveru business.center.cz.

Ochrana osobních údajů

Server business.center.cz nesbírá žádné osobní údaje, které mu čtenáři sami dobrovolně neposkytnou - například přihlášením k odběru newsletteru. HAVIT, s.r.o., zaručuje všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů.

Newsletter serveru je rozesílán výhradně uživatelům, kteří se sami dobrovolně přihlásili k odběru novinek serveru. Databáze odběratelů newsletteru není využívána k jiným účelům, ani poskytována třetím subjektům.

spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 507 lidí

Kdo podle Vás zvítězí ve druhém kole prezidentských voleb?

Miloš Zeman 41 %
 
Jiří Drahoš 59 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2018 HAVIT, s.r.o.   |   4442   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz