Tisk stránky

Právní doložka

 

Autorská práva, ochranné známky, podmínky použití

Provozovatel

Majitelem, autorem a provozovatelem serveru business.center.cz je společnost Internet Info, s.r.o., se sídlem Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6, IČ 25648071, zapsaná v obchodním rejsříku u Městského soudu v Praze ve složce C, pod spisovou značkou 57899. Adresa redakce business@center.cz.

Autorská práva

© Copyright Internet Info, s.r.o. 1998 - 2019. Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Bez předchozího písemného souhlasu Internet Info, s.r.o., je zakázána jakákoliv další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoliv materiálu či části materiálu zveřejněného na stránkách serveru business.center.cz, a to včetně zahnutí do rámců, překopírování do firemního intranetu nebo uchovávání v jakýchkoli databázích.

Ochranná známka

CENTER.CZ® je zapsaná ochranná známka společnosti Internet Info, s.r.o., registrovaná u Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 253038. Jakékoliv použití ochranné známky nebo označení zaměnitelného s ochrannou známkou je možné pouze s výslovným písemným souhlasem společnosti Internet Info, s.r.o.

Podmínky použití

Internet Info, s.r.o., neručí za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu serveru business.center.cz. Obsah serveru business.center.cz je pouze informativní a nemůže být pokládán za závazný zdroj. Provozovatel serveru neručí za škody způsobeném použitím informací získaných ze serveru business.center.cz.

Ochrana osobních údajů

Server business.center.cz nesbírá žádné osobní údaje, které mu čtenáři sami dobrovolně neposkytnou - například přihlášením k odběru newsletteru. Internet Info, s.r.o., zaručuje všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů.

Newsletter serveru je rozesílán výhradně uživatelům, kteří se sami dobrovolně přihlásili k odběru novinek serveru. Databáze odběratelů newsletteru není využívána k jiným účelům, ani poskytována třetím subjektům.


spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6828 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí