Tisk stránky

Tiskový servis

 

Tiskové zprávy, loga, kontakty

Stručný popis serveru

business.center.cz byl spuštěn na podzim roku 1998 a již od počátku patří mezi nejvyhledávanější servery s informacemi pro podnikání. V současné době poskytuje uživatelům informace zejména z oblasti práva, daňové problematiky, účetnictví či např. informace z úřadů. Nejnavštěvovanějšími sekcemi serveru jsou Diskuzní fórum, Zákony a Šablony.

V Diskuzním fóru si uživatelé volně vyměňují své zkušenosti. Diskutuje se zde o daních, účetnictví, právních problémech atp. Do diskuze se zapojují i oficiální odborní partneři fóra, kteří odpovídají na dotazy z daňové a účetní oblasti. Jedná se o "nejživější" diskuzní fórum v oboru.

V sekci Zákony naleznou uživatelé úplná aktuální znění nejpoužívanějších zákonů souvisejících s podnikáním. Zákony jsou zpracovány v unikátní podobě s odkazy mezi paragrafy i mezi sebou navzájem.

V sekci Šablony naleznou uživatelé různé předlohy, vzory a tiskopisy, např. velmi žádané formuláře daňových přiznání ve formátu Microsoft Excel k vyplnění přímo v počítači (i s pomocnými vzorci usnadňujícími výpočet daně).

Server business.center.cz provozuje společnost Internet Info, s.r.o. Přístup k celému obsahu serveru je bezplatný a nevyžaduje žádnou registraci. Každý měsíc navštěvuje server business.center.cz přes 110 000 unikátních návštěvníků (UV) a počet shlédnutí je dlouhodobě více než 1 500 000 stránek (PV) měsíčně. Návštěvnost i sociodemografická struktura návštěvníků serveru je nezávisle měřena projektem NetMonitor.

Kontakt pro novináře

Internet Info, s.r.o.
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6, https://iinfo.cz
E-mail: marketing@iinfo.cz

Loga serveru

Tiskové zprávy

Vítáme jaro v novém kabátě [21.3.2005]

S prvním jarním dnem představujeme nový design serveru business.center.cz, informačního serveru pro podnikání. Není to však pouze nový design, ale i přechod na serverovou technologii ASP.NET a mnoho nových funkcí, čím náš server vylepšujeme. více

Překonána hranice dvou milionů zobrazených stran [7.2.2005]

business.center.cz, informační server pro podnikání, zaznamenal v lednu 2005 rekordní návštěvnost a s více než 245 000 unikátními návštěvami a 2 040 843 zobrazenými stranami zůstává nejnavštěvovanějším serverem ve svém oboru. Server tento měsíc navštívilo 115 130 unikátních uživatelů. více


spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anktea - hlasovalo 2667 lidí

Jste spokojeni s výsledkem prezidentských voleb 2018?

Ano 39 %
 
Ne 61 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o. | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí