Tisk stránky

Tiskový servis

 

Tiskové zprávy, loga, kontakty

Stručný popis serveru

business.center.cz byl spuštěn na podzim roku 1998 a již od počátku patří mezi nejvyhledávanější servery s informacemi pro podnikání. V současné době poskytuje uživatelům informace zejména z oblasti práva, daňové problematiky, účetnictví či např. informace z úřadů. Nejnavštěvovanějšími sekcemi serveru jsou Diskuzní fórum, Zákony a Šablony.

V Diskuzním fóru si uživatelé volně vyměňují své zkušenosti. Diskutuje se zde o daních, účetnictví, právních problémech atp. Do diskuze se zapojují i oficiální odborní partneři fóra, kteří odpovídají na dotazy z daňové a účetní oblasti. Jedná se o "nejživější" diskuzní fórum v oboru.

V sekci Zákony naleznou uživatelé úplná aktuální znění nejpoužívanějších zákonů souvisejících s podnikáním. Zákony jsou zpracovány v unikátní podobě s odkazy mezi paragrafy i mezi sebou navzájem.

V sekci Šablony naleznou uživatelé různé předlohy, vzory a tiskopisy, např. velmi žádané formuláře daňových přiznání ve formátu Microsoft Excel k vyplnění přímo v počítači (i s pomocnými vzorci usnadňujícími výpočet daně).

Server business.center.cz provozuje společnost Internet Info, s.r.o. Přístup k celému obsahu serveru je bezplatný a nevyžaduje žádnou registraci. Každý měsíc navštěvuje server business.center.cz přes 110 000 unikátních návštěvníků (UV) a počet shlédnutí je dlouhodobě více než 1 500 000 stránek (PV) měsíčně. Návštěvnost i sociodemografická struktura návštěvníků serveru je nezávisle měřena projektem NetMonitor.

Kontakt pro novináře

Internet Info, s.r.o.
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6, https://iinfo.cz
E-mail: marketing@iinfo.cz

Loga serveru

Tiskové zprávy

Vítáme jaro v novém kabátě [21.3.2005]

S prvním jarním dnem představujeme nový design serveru business.center.cz, informačního serveru pro podnikání. Není to však pouze nový design, ale i přechod na serverovou technologii ASP.NET a mnoho nových funkcí, čím náš server vylepšujeme. více

Překonána hranice dvou milionů zobrazených stran [7.2.2005]

business.center.cz, informační server pro podnikání, zaznamenal v lednu 2005 rekordní návštěvnost a s více než 245 000 unikátními návštěvami a 2 040 843 zobrazenými stranami zůstává nejnavštěvovanějším serverem ve svém oboru. Server tento měsíc navštívilo 115 130 unikátních uživatelů. více


spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 8074 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 23 %
 
Informace o účetnictví 15 %
 
Právní problematiku 10 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 12 %
 
Glosář pojmů 8 %
 
Informace o daních 9 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 9 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí