Hlavní navigace

odvolání vedoucího- jak?

• (neregistrovaný) 178.255.168.---

15. 11. 2012 21:10

Dobrý den prosím o radu.
    Mám zjistit jak by to šlo správně udělat.
    Máme pracovnici "A" na rodičovské dovolené ( bude se vracet ).
    Nastoupilka jako uklidový pracovník. Po čase byla diodatkem změněna pracovní smlouva- vedoucího úklidových pracovníků- přičemž dál uklízela stejně + vedla kolektiv. Zvýšena mzda- též dodatkem -smluvní mzda+ prémie.
    Za paní jsme vzali náhradu na dobu určitou paní "B" -za tuto pracovnicipo dobu mateřské, dovolené a rodičovské.
    Tak a nyní - když se má paní vrátit z rodičovské vedení by chtělo, aby ve vední zůstala "B".
    Protože až když paní "A" odešla na mateřskou tak se zjistilo- že problémy, které byly, za vedení "A", paní "B" nemá.
    A funguje to naprosto bez problémů.
    Paní "A" by si chtěli nechat, ale jako řadovou uklízečku.
    Pokud paní sama odejde- tak taky nevadí.
    Nevím jak to udělat, zatím jsem se s tímto nesetkala. (Začala jsem mzdovku- personalistku od nuly- před 2-ma lety- a pořád se učím a studuji).
    A nerada bych udělala něco špatně, bohužel jsem převzala agendu, kde bylo vše ve smlouvách, až nyní postupně, se zvyšováním mezd zavádíme mzdové výměry.
    Ale jak paní odvolat z vedení- netuším. Chtěla bych to mít správně, samozřejmě má prémie ( ty jsou nenárokové).
    Prosím poradíte mi někdo? (Jak ošetřit i do budoucna?, aby vedení nebylo ve smlouvě - příplatek za vedení ve mzd. výměru?)
    Děkuji moc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).