Hlavní navigace

POHODA, mzdový modul vs PAMICA

  • (neregistrovaný)

    9. 11. 2012 11:21

    Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti se zpracováním mezd v uvedených programech? Zajímalo by mě, zda je mzdový modul v Pohodě pro malou firmu (do 10 zam.) dostačující. Jestli poskytuje dostatečný uživatelský komfort, hlídá termíny, výpočty, dovolené, změny, poskytuje dostatečné možnosti pro personalistiku (smlouvy, dohody..), zkrátka jestli se o něj může malá firma dostatečně opřít a neřešit spoustu souvisejících věcí ve vedlejších evidencích. Vím, že PAMICA je v tomto smyslu komfortnější, ale samozřejmě také dražší. Máme standardní, rovnoměrné pracovní poměry, žádná zásadní specifika.
    Děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 11. 2012 11:39

      Jana77 (neregistrovaný)

      Re: POHODA, mzdový modul vs PAMICA
      My máme 7 zců a zpracovávám v Pohodě. Smlouvy samozřejmě Pohoda neřeší. Jinak bych řekla, že postačuje. Jen jsem se setkala s problémem v případě vícero příplatků. Do Pohody jde zadat pouze jeden typ příplatku. to znamená, že pokud mám 25% a 50% příplatek, tak v jednom z těchto příplatků mi uvedené hodiny u příplatku přičte k základní mzdě a v druhém případě mi spočte pouze příplatek a hodiny u základní mzdy si musím opravovat. Což se dá ohlídat, ale záleží jak moc s tím pracujete. JInak to opravu nejde - volala jsem si o radu na Pohodu. To je můj postřeh. Pamicu jsem neviděla, tak nedokáži porovnat.

    • 9. 11. 2012 14:54

      Lenice2310 (neregistrovaný)

      Re: POHODA, mzdový modul vs PAMICA
      Já mám pohodu pro více zaměstnanců a jsem spokojená, samozřejmě něco opravit musíte. Pamicu neznám.

    • 9. 11. 2012 15:40

      DanaD (neregistrovaný)

      Re: POHODA, mzdový modul vs PAMICA
      Můžete prosím přiblížit, co jste např. musela opravovat či přizpůsobovat? Děkuji!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).