Hlavní navigace

Smlouva o koupi OS vozidla-prosím!

  • (neregistrovaný) 213.168.183.---

    6. 11. 2012 14:05

    Dobrý den, jsme firma s.r.o. a budeme kupovat od fyzické osoby osobní automobil. Jak smlouvu vystavit? Dle §588 občanského nebo dle §409 obchodního zákoníku?
    Děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).