Hlavní navigace

Názor k dotazu Z-ec v insolvenci-povinnost z-tele od jo - Re: z-ec v insolvenci-povinnost z-tele Děkuji za reakci,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 10. 2012 11:34

    jo (neregistrovaný)

    Re: z-ec v insolvenci-povinnost z-tele
    Děkuji za reakci, přečetla jsem, ale IZ jsem vzdala, protože tomu prostě nerozumím stejně tak, jako si myslím, že insolvenční správce by neuměl spočítat odvody pojistného a daní u zaměstnání malého rozsahu ..., tak já nerozumím jako mzdová účetní IZ, ale děkuji za reakci. Rozumím tomu tak, že pokud exekuce neprovádím, ani nezjišťuji v rejstříku. Pokud exekuce provádím, musím ze zákona ...? jaký prosím odkaz - zjišťovat každý měsíc v rejstříku, pokud zjistím - co - rozhodnutí o úpadku nebo jen to, že již zahájeno insolvenční řízení ...? pak nastupuje z mé strany jako mzdové co ... Na co vlastně musím čekat, co je ten začátek, kdy budu zatím srážené exekuce nařízené EÚ či soudem - deponovat ? a čekat až jak dopadne oddlužení? Můžete mi prosím odpovědět. Děkuji. anebo víte o srozumitelném článeku,pojednání jak v případě mzdové postupovat - exekuce a zahájené insolv.řízení ? Mám za to, že pro mzdové je to dosti složitá situace, když ani Mgr.,který přednáší pracovní právo - nepodal srozumitelnou informaci, jak si s tím pak má poradit mzdovka. To si nestěžuji, protože vím, že to nemá smysl, ale zůstává mi hlava stát nad tím, co se po z-teli stále požaduje :-(

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).