Hlavní navigace

motivační příspěvek

  • (neregistrovaný) 193.86.121.---

    26. 9. 2012 9:41

    Dobrý den, prosím uvažuju dobře? Student pobírá od OSVČ mot. příspěvek na studium - pro OSVČ výdaj dle §24 na DPFO, pro studenta příjem dle §6 odst. 1/d,takže: student - podá si sám za sebe přiznání ( má i jinou brigádu), a já mu jako účetní OSVČ na ten obdržený mot. příspěvek vystavím klasické potvrzení o příjmech ? u nás podepsal prohlášení, tzn. nevyšla mu ani platba zálohy a osvč pouze dá v daňovém přiznání do výdajů, stejně jako např. mzdy. Pokud jsem dobře hledala, tak se z mot. příspěvku neplatí ani ZP ani SP. Je to tak správně? děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).