Hlavní navigace

Názor k dotazu Výpověď pro nevyplacení mzdy od Kara - Re: Výpověď pro nevyplacení mzdy No Katko, nevím jak...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 9. 2012 14:24

    Kara (neregistrovaný)

    Re: Výpověď pro nevyplacení mzdy
    No Katko, nevím jak jste to myslela s tou poznámkou vůči mně kde žiju, ale já jsem se právě snažila dopátrat toho, jak to vlastně myslí. A teď vidím, že je to přesně tak, jak jsem si myslela a Vy jste taky po jeho popisu pochopila, jak to je. Jestli mu zaměstnavatel něco dával načerno a teď nedává, tak to nemůže považovat za nějaký dluh. Prostě jemu je zúčtovaná nějaká oficiální výplata, vyjde čistá mzda a tu dostává po kouskách. Takže pokud jde o původní dotaz o okamžitém zrušení poměru s nárokem na náhradu, tak si musí spočítat, jestli mu zaměstnavatel něco za červenec dluží nebo ne a musí brát v úvahu jen tu oficiální výplatu. A nakonec jsem jen dodala, že při okamžitém zrušení je nárok na dvouměsíční náhradu ne na tříměsíční odstupné. Ovšem tím jsem neříkala, že ty prachy dostane, protože kde nic není ani čert nebere. Ale mohl by jít na ÚP a tam žádat, jak už jsem popisovala. Každopádně si musí spočítat, jestli tu čistou mzdu (oficiální!) náhodou už po kouskách nedostal a tedy mu zaměstnavatel nic nedluží. Jsem přesvědčená že my dvě si rozumíme.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).