Hlavní navigace

FO,prodej auta do 1 roku - prosím?

  • (neregistrovaný) 79.98.159.---

    23. 3. 2010 13:21

    Prosím,opravdu nikdo neví?
    FO,zaměstnanec,koupil auto 5/09 v Německu,prodal 8/09 v Kč.
    Je rozdíl povinen zdanin § 10?A přepočet na Kč je ke dni koupě dle ČNB?Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).