Hlavní navigace

Osvobozené plnění - babo raď???

  • (neregistrovaný) 89.103.14.---

    23. 3. 2010 10:57

    Pojišťovací agent se dozvěděl někde, že by měl podávat nulové daň. přiznání DPH - v r. 2009 měl pouze osvobozené příjmy bez nároku na odpočet. Mám tu dva názory daňových poradců - jeden je, že ano podávat - dle zák. o DPH § 6 odst. 2, druhý je, že nepodávat DP DPH dle ZDPH § 95 odst. 10. Vážení, co vy na to, babo raď. Děkuji moc za vaše názory.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).