Hlavní navigace

Prosím - Sleva na dítě - daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 80.250.6.---

    21. 3. 2010 20:09

    Prosím, nejsem si jistá, poradíte někdo ?
    Jsem zaměstnanec na HPP + OSVČ na VPP = podávám si sama daňové přiznání.
    Od zaměstnavatele mám Potvrzení o zdanitelných příjmech, na kterém jsou uvedeny moje 2 děti : Děti uplatněné jako vyživované ...§35c a 35d
    Při vyplňování daňového přiznání teď nevím, jestli mohu do daňovka uvést děti = daňové zvýhodnění (aby mi na FÚ neřekli, že to mám započteno duplicitně).
    Jestli když to mám u zaměstnavatele´na tom jeho potvrzení, tak v daňovku už děti neuvádím ?

    Moc děkuju za Váš názor! Není mi to jasné...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).