Hlavní navigace

Zaměst. s ČID -sleva dle § 35

  • (neregistrovaný) 93.91.152.---

    19. 3. 2010 13:01

    Mohu uplatnit v DPPO slevu za zaměstnance- ČID, zaměstnán od 16. 6. 2009? ( podle §35 ) Vyšlo mi, že by to mělo být 9900,- Kč. Budu dokládat něco k přiznání? Děkuji

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).