Hlavní navigace

úrok z půjčky - společník

  • (neregistrovaný) 90.177.108.---

    17. 3. 2010 13:59

    Společník půjčuje svému s.r.o., úroky z tohoto úvěru už nejsou daňově uznatelné v celé výši, že ? Našla jsem v pokynu D-300 k § 25 nějaký vzoreček, jak to spočítat, jen si nejsem jista, co vše patří do vlastního kapitálu - tak laicky bych tam dala základní kapitál, rezervní fond a nerozdělený zisk minulých let a...... ?? poraďte. Díky moc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).