Hlavní navigace

paušál na auto

  • (neregistrovaný) 81.90.161.---

    11. 3. 2010 12:35

    Dobrý den,
    koupili jsme nové auto 10.prosince 2009. Lze uplatnit na prosinec paušálních 5000,-? Už mi tady někdo odpověděl, že ne, ale podle čeho tak usoudil? Můžete mě někam odkázat? Podle §24, 2zt mám pocit, že ho uplatnit můžu.
    Děkuju

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).