Hlavní navigace

Příjem z přílež.um činnosti.

  • (neregistrovaný) 88.102.173.---

    10. 3. 2010 12:55

    Prosím, je od daně z příjmu osvobozen příjem z příležitostné um. činnosti v roce 2009 ve výši 5000,-. když zaměstnanec skončil HPP 30.4.09 a od 1.5.09 má důchod a bude si podávat DP kvůli roč.zúčtování daně na FÚ? Musí tento příjem uvést do DP - § 7 c)
    a nebo je to příjem podle § 10 - osvob.do 20.000,-? Předem děkuji.

    • 10. 3. 2010 13:53

      ZR (neregistrovaný) 88.102.173.---

      Re: Nikdo neporadí ????
      >Prosím, je od daně z příjmu osvobozen příjem z
      >příležitostné um. činnosti v roce 2009 ve výši 5000,-. když
      >zaměstnanec skončil HPP 30.4.09 a od 1.5.09 má důchod a
      >bude si podávat DP kvůli roč.zúčtování daně na FÚ?
      >Musí tento příjem uvést do DP - § 7 c)
      >a nebo je to příjem podle § 10 - osvob.do 20.000,-?
      >Předem děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).