Hlavní navigace

FO a vratka

  • (neregistrovaný) 85.70.3.---

    4. 3. 2010 10:10

    Vážení diskutující,
    chtěla bych se zeptat na názor ohledně vratky ZP a OSSZ z roku 2008 účtovaný v roce 2009.
    Na účtu mi, bohužel, vyšel mínusový zůstatek. Tedy to spadá do přijmů, i když příjem vratka ZP a OSSZ není.
    Jak v daňovým přiznání?
    Snížím si částku podle §23 od 3, písm c, bod 1?!
    Díky za pomoc
    Lenka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).