Hlavní navigace

vyloučené dny

  • (neregistrovaný) 88.100.249.---

    3. 3. 2010 11:33

    Dobrý den, prosím započítává se do vyloučené doby i rodičovská dovolená? Např. podle §18,odstavec 8a, zákona o nem. pojiš.?
    Děkuji

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).