Hlavní navigace

Faktura přijatá za služby na veletrhu

  • (neregistrovaný) 213.29.220.---

    2. 3. 2010 13:38

    Dobrý den, obdrželi jsme fakturu za služby (reklama) na veletrhu v Německu od německé firmy s německým DIČ. Na faktuře se píše: Nottaxable according to § 3a Abs. 4 Nr. 2 UStG.

    Mám uvést částku z faktury na ř. 6 v přiznání k DPH nebo se to v přiznání neobjeví?

    • 2. 3. 2010 13:42

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Faktura přijatá za služby na veletrh
      z hlediska našeho dph je dle § 10b) místo plnění v oblasti
      kultury, vzdělání, služby související s veletrhem, výstavou atd.
      místo kde se akce skutečně koná.
      Řekla bych, že by jejich faktura měla být včetně německé dph.
      pak bych ji do přiznání vůbec nedávala, do nákladů včetně daně. pokud je bez jejich dph, zdanila bych ve svém přiznání
      ř. 5 a 44 + -

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).