Hlavní navigace

dar?

  • (neregistrovaný) 85.207.247.---

    26. 2. 2010 14:36

    Prosím Vás, můžu uplatnit v ročním zúčtování u zaměstnance finanční dar, kde je tento text:

    tento dar byl věnován na účely Nadačního fondu XX a byl použit na výrobu a vysílání televizních pořadů s kulturně - duchodní tématikou v televizi YY a na podporu aktivit Sdružení XX v souladu se stanovami nadačního fondu a v souladu s ustanovením § 15 ods. 1 zákona č. 586/1992 Sb

    Děkuji

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).