Hlavní navigace

Přiznání k dani PO

  • (neregistrovaný) 81.30.237.---

    30. 3. 2007 8:46

    Dobrý den, poradíte, zda v daň.přiznání práv.osob oddíl 12 se vyplňují účetní odpisy? U nás se účetní a daňové rovnají. Moc díky.

    • 30. 3. 2007 9:45

      Dana S (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: Přiznání k dani PO
      ***
      V této kolonce uvádíte účetní odpisy hmotného a nehmot. majetku, který není HM ve smyslu §26 a NM ve smyslu §32a, ale tzv drobného hm. a nehm.majetku to znamená HM do 40.000,- a NM do 60.000,- a tento majetek vedete na rozv.účtech, tedy odepisujete. Tyto účetní odpis = daňové.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).