Hlavní navigace

Závěrka daňové evidence

  • (neregistrovaný) 62.77.89.---

    30. 3. 2007 8:16

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je závěrka daňové evidence povinnou přílohou DzPFO nebo ne? Myslím si, že stačí vyplnit pouze tabulku v příloze č. 1 - tabulka pro poplatíky, kteří vedou daňovou evidenci podle §7 zákona.Děkuji za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).