Hlavní navigace

roční zúčtování daně - životní pojištění

  • (neregistrovaný) 217.64.1.---

    26. 3. 2007 16:28

    Prosím radu,
    při ročním zúčtování daně předložil zaměstnanec potvrzení o pojistném na životní pojištění.
    Na smlouvě je pojistná částka 30.000,-. Smlouva se uzavírá k výročí dožití věku 60 let. Mohu mu ¨to uplatnit, když od 2004 platí limity 5-15 let 40.000 a 15 a více 70.000?
    Na potvrzení je napsáno, že je vydáno pro uplatnění odpočtů daně dle § 15 odst. 6. zákona 586/1992 Sb.
    Děškuji za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).