Hlavní navigace

daňový bonus na dítě-OSVČ na ÚP

  • (neregistrovaný) 85.71.20.---

    26. 3. 2007 0:15

    FO - 1-2/06 příjmy ze zaměstnání, 3-7/06 příjmy z podnikání, 8-12/06 veden na úřadě práce. Může si v daň. přiznání uplatnit daňové zvýhodnění - bonusy na děti za celý rok nebo jen za 7 měsíců, kdy měl příjmy? Podmínku šestinásobku min. mzdy splnil. Děkuji.

    • 26. 3. 2007 8:03

      Míša (neregistrovaný) 83.240.30.---

      Re: daňový bonus na dítě-OSVČ na ÚP
      §35c odst.4 zákona o daních z příjmů stanovuje podmínku šetinásobku, kterou tedy splňujete pak bych uplatnila za celé zdaňovací období tedy 6000,--Kč/dítě, ale ještě aby bylo splněno, že dítě žije s vámi v domácnosti jak uvádí výše uvedený paragraf.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).