Hlavní navigace

jak zdanit mandatáře ??

  • (neregistrovaný) 90.176.51.---

    23. 3. 2007 11:32

    FO podnikatel v DE má sjednanou mandatní smlouvu s firmou provozující sázení, za to si bere % ze zisku nazváno odměna. Má náklady na nájem, spotř.el.energie,vybavení kanceláře,v roce 2006 měl ztrátu. ! Kromě toho podnikatel podníká v jiné živnosti má kde dosáhl zisku. Mohu obě činnosti zdanit §7 zák.č.586/92 Sb. o DZ??

    Děkuji za každou radu!!!

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).