Hlavní navigace

Přerušení odpisování a prodloužení doby

  • (neregistrovaný) 85.160.107.---

    22. 3. 2007 20:04

    Víte někdo s určitostí, jak je to s přerušením odpisování? Dosud jsem si myslela, že přerušením se doba odpisování prodlužuje (pokud v době přerušení neuplatňujete paušál), ale v pokynu D 300 se píše k § 26: "Podle § 26 odst. 8 zákona lze přerušit i odpisování majetku uvedeného v § 30 zákona; přerušením odpisů se doba odpisování neprodlužuje". Jak to tedy je? Děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).