Hlavní navigace

Odpis nemovitosti

  • (neregistrovaný) 193.85.230.---

    22. 3. 2007 6:15

    Prosím, když od r. 92 vlastním část nemovitosti, ke které jsem v r.06 dokoupila zbytek. V předcházejících letech jsem vedla JU a násl. DE. Tuto nemovitost jsem nevykazovala do výkazu o majetku a závazcích ani neodepisovala pro uplatnění daňového odpisu k příjmům podle §7(tedy jsem neměla v obchodním majetku?)

    Mohu od r.06 začít odepisovat s poř.cenou 92+06 a odpis uplatňovat jako výdaj k příjmům z pronájmu podle §9?

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).