Hlavní navigace

10% reinvestice už zrušili?

  • (neregistrovaný) 193.165.161.---

    21. 3. 2007 9:22

    10% reinvestice už je zrušeno? Koupili jsme v roce 2006 automobil, ale §34 Zákona o DzP o tom již nepojednává. Takte nic? Klára

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).