Hlavní navigace

Doplatit ZP z příjmů z licence?

  • (neregistrovaný) 62.177.104.---

    20. 3. 2007 15:34

    Poplatník má příjmy z § 7 na základě vyplacené licenční smlouvy. Na DP uplatní dle zákona 40 % výdajů a vše zdaní v souladu se zákonem. Musí být přihlášen na ossz a zp jako osvč, má povinnost podat přehled a doplatit pojištění? Byla by to jeho vedlejší činnost, jako hlavní činnost je zaměstnanec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).