Hlavní navigace

příkazní smlouva

  • (neregistrovaný) 85.71.114.---

    20. 3. 2007 10:18

    Dobrý den, už jsem trochu hledala v diskusích minulých, ale přesto se zeptám... Na základě "prý" příkazní smlouvy byly měsíčně vyplaceny částky cca 28 000,- v období 9-12/2006. Od 1-5 byl zaměstnanec, 9-12 příkazní smlouva. Příjmy na tuto příkazní smlouvu se opakují (to znamená, že se nejedná o přiležitostnou činnost) a to 4x, nemělo by se spíše danit dle §7 než §10? Pořád mě nutí, abych mu to zdanila podle §10.Děkuji za každý názor...D.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).