Hlavní navigace

OSVČ SR_organ.složka v ČR - min. ZD?

  • (neregistrovaný) 88.146.133.---

    17. 3. 2007 15:58

    Prosím o radu, slovenský podnikatel má organizační složku na území ČR. Vztahuje se na něj minimální základ daně i za rok 2006 nebo mohu využít §7c/5, kde je stanoveno, že pokud činí příjem na území ČR méně než 90% jeho příjmů, tak se na něj miminální základ daně nevztahuje? Podnikatel realizuje na území ČR minimum svých celkových příjmů. Musím nějak tuto skutečnost pro účely přiznání DPFO doložit?

    Díky za radu.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).