Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Co vse potrebuju dolozit k DPFO? od Lina - Re: co vse potrebuju dolozit k DPFO? xxxxNevím, co...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 3. 2007 16:49

    Lina (neregistrovaný)

    Re: co vse potrebuju dolozit k DPFO?
    xxxx
    Nevím, co všechno hodláte danit, ale pokud se jedná o příjmy ze zaměstnání, tak se k daňovému přiznání přikládá originál potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti.... (tedy ze zaměstnání), potvrzení o mateřské je zbytečné, dávky v mateřství se nedaní, nevím, nač byste je na FÚ mínila dávat....

  • 19. 3. 2007 14:29

    ss (neregistrovaný)

    Re: co vse potrebuju dolozit k DPFO?
    Dekuji, ale nemyslela jsem potvrzeni o dávkách z materske,ale potvrzeni o tom,ze ta osoba je na materske,aby nechteli po ní,ze ma dolozit kde zbytek toho roku byla,tak jako kdyz se doklada,ze se bylo na urade prace...

  • 20. 3. 2007 7:47

    Lina (neregistrovaný)

    Re: co vse potrebuju dolozit k DPFO?
    >>>Co vse potrebuji dat FÚ s dan.priznanim?Potvrzeni o
    >>>prijmu a potvrzeni,ze jsem na materske od urcite
    >>>doby?
    >>>Vse v originalech nebo kopiich?
    >>xxxx

    >
    >Dekuji, ale nemyslela jsem potvrzeni o dávkách z
    >materske,ale potvrzeni o tom,ze ta osoba je na materske,aby
    >nechteli po ní,ze ma dolozit kde zbytek toho roku
    >byla,tak jako kdyz se doklada,ze se bylo na urade prace...
    xxxxxxxxxx
    Potvrzení o zdanitelných příjmech máte ASI za celý rok anebo jenom za část roku? Pokud byste s nástupem na MD ukončila pracovní poměr, pak bych měla zato, že byste měla nějak - třeba čestným prohlášením, dát FÚ na vědomí, že již další zdanitelné příjmy nemáte, ale jinak si myslím, že nic není potřeba, kdežto když jste na ÚP, tak PP trval jenom po část roku. Ještě se odpoledne podívám doma, loni jsem dělala DaP sice souběhu OSVČ se zaměstnáním, ze kterého šla na MD, ale mám zato, že pro FÚ jsme opravdu nic nedokládali, ale ještě se podívám, skleroza je mocná čarodějka.

  • 20. 3. 2007 8:19

    ss (neregistrovaný)

    Re: co vse potrebuju dolozit k DPFO?
    Aha vlastne...kamaradka rikala,ze to ma napsany na cely rok,protoze samozrejme vypoved v tehotenstvi nedala...to by byla volovina,takze tzn.ze kdyz ma prijmy cca za pul rok,ale potvrzeni o prijmech ma za cely rok napsany,tak muze podat dan.priznani a dostane penize...vychazi ji to krasne,neco pres 4,5tis :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).