Hlavní navigace

s.r.o.v ČR i na SK,ale zamestnanci v ČR

  • (neregistrovaný) 85.160.34.---

    10. 3. 2007 16:55

    potřebuji poradit,mam zamestnane slovaky v s.r.o. co mam v ČR, ale stale je mam vedene v s.r.o. co mam na SK,oni tady žiji i pracuji,nemel bych je mit tedy vedene v tom ČR s.r.o.? nebo to nevadi že za ne platby odvadim na slovensku. nemel bych je převest do sr.o v CR a tady za ne odvadet davky?

    • 10. 3. 2007 20:56

      ZB (neregistrovaný) 88.102.153.---

      Re: s.r.o.v ČR i na SK,ale zamestnanci v
      Pravděpodobně máte problém podle § 6 odst. 2 ZDP a česká sročka je plátcem daně a vše co jste vyplatil případně za "zapůjčení" slov.s.r.o může být dodaněno jako neodvedená záv. činn.,
      případně slov. s.r.o. vznikla u nás stálá provozovna a měla odvádět daně u nás -pak máte problém taky - § 38c -

      Všechno je však závislé na případných smlouvách, Které případně spol. sro mezi s sebou uzavřely ( pokud vůbec nějaké smlouvy sepsaly )

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).