Hlavní navigace

OSVČ-vede UCE musi mit prilohu?

  • (neregistrovaný) 85.160.34.---

    10. 3. 2007 16:45

    jsem OSVČ-ŽL a vedu účetnictví, ne DE, musim delat k zaverce i přilohu?

    • 10. 3. 2007 21:08

      ZB (neregistrovaný) 88.102.153.---

      Re: OSVČ-vede UCE musi mit prilohu?
      Účetní jednotky sestavují v případech stanovených tímto zákonem účetní závěrku. Účetní závěrka je nedílný celek a tvoří ji
      a) rozvaha (bilance),

      b) výkaz zisku a ztráty; Pozemkový fond České republiky a státní fondy výkaz zisku a ztráty nesestavují,

      c) příloha, která vysvětluje a doplňuje informace obsažené v částech uvedených pod písmeny a) a b), zejména naplněním § 7 odst. 3 až 5 a § 19 odst. 5.; příloha obsahuje též informace o výši splatných závazků pojistného na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti, o výši splatných závazků veřejného zdravotního pojištění a o výši evidovaných daňových nedoplatků u místně příslušných finančních orgánů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).