Hlavní navigace

Rocni zuctovani - prijmy dle §10?

  • (neregistrovaný) 88.208.88.---

    9. 3. 2007 8:07

    V roce 2006 jsem byla zamestnana na HPP. Zaroven jsem mela nejake prijmy vyssi nez 6 000, ale do 20 000 a to z nasledujici cinnosti - kdyz chtel nekdo z rodiny uzavrit napr. penzijni propojisteni,tak jsem to rekla poradci, on jim uzavrel pen. pripojisteni a me napsal jako cloveka,ktery ziskal kontakt a dostala jsem nejake provize. Delala jsem to pouze u moji rodiny, tj. jednorazove,kdyz mamce a sestre skoncila smlouva. Nijak se tomu nevenuji a nikomu jineho nez z moji rodiny jsem nedoporucila. Mohu tyto prijmy chapat jako jednorazovy prijem dle §10. Musim sama podat danove priznani a tyto prijmy zdanit? Nebo jsou to prijmy osvobozene a rocni zuctovani mi muze udelat zamestnavatel?

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).