Hlavní navigace

Úroky z úvěru - st. spoření dítěte

  • (neregistrovaný) 88.101.2.---

    7. 3. 2007 16:22

    Prosím o posouzení správnosti či nesprávnosti: smím uplatnit úroky z úvěru ze st. spoření, když smlouva byla uzavřena nezletilému dítěti a rodiče jsou účastníky smlouvy o úvěru? Myslím, že ano (§15/4 V případě, že účastníky smlouvy o úvěru na financování bytové potřeby je více zletilých osob,uplatní odpočet buď jedna z nich, anebo každá z nich, a to rovným dílem), ale potřebovala bych Váš názor...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).