Hlavní navigace

Pozor na směrnici EU 2003/58/EC

• (neregistrovaný) 195.50.110.---

5. 3. 2007 16:07

Dobrý den,

Viz tady o náležitostech, které by měla mít papírová a jiná (emailová) firemní korespondence od 01.01.2007:

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2003:221:0013:01:CS:HTML

Krátké info:

"Členské státy stanoví, že dopisy a objednávkové listy v papírové nebo jiné formě mají obsahovat tyto údaje:
    a) informace nezbytné k identifikaci rejstříku, u kterého je veden spis uvedený v článku 3, a číslo zápisu společnosti do tohoto rejstříku;
    b) právní formu společnosti, sídlo společnosti a případně údaj, že společnost je v likvidaci.
    Jestliže je v těchto listinách zmínka o základním kapitálu společnosti, musí se údaj týkat upsaného a splaceného základního kapitálu.
    Členské státy stanoví, že internetové stránky společností budou obsahovat alespoň údaje uvedené v prvním pododstavci a případně odkaz na upsaný a splacený základní kapitál."

P.

• 5. 3. 2007 16:59

Karel (neregistrovaný) 62.245.71.---

Re: Pozor na směrnici EU 2003/58/EC
      Diky za zpravu, ale at mi cela EU vleze nekam. Az se bude EU k nam chovat jako partner, tak ji budu poslouchat.
      Kaslou na nas zvysoka. Uz mesic vymaham vraceni zalohy od nemce, ktery mesic menil terminy predani stroje az nakonec napsal, ze mi nic neproda, ale 2000 euro jsem musel hned prvni den slozit na jeho ucet. Ted je nechce vratit:-(

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).