Hlavní navigace

příjem § 7 na žl a výdaje?

  • (neregistrovaný) 195.189.142.---

    3. 3. 2007 20:03

    Prosím Vás,když zároveň k zaměstnání si přivydělávám na živnos.list, zprostředkování úvěrů a mám z toho provizi. Tuto provizi uvedu pod §7 a výdaje si mohu uplatnit 50% ! I když takovou částku zdaleka nedosahují? Musím doložit tyto 50% výdaje? nebo mohu uplatnit jen ty co mohu doložit? díky za rady.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).