Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Reklamace MP3 od Ditta - Re: reklamace MP3 Dobrý den, s přehrávačem Emgeton od...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 3. 2007 9:57

    Ditta (neregistrovaný)

    Re: reklamace MP3
    Dobrý den, s přehrávačem Emgeton od téže firmy mám stejný problém. Přehrávač jsem zanesla do záruční opravy, tam mi dali namnožený lístek s tím, že je rozhozená flash paměť a není to předmětem záruky, takže buď si to odstraním sama nebo zaplatím poplatek. To se mi samozřejmě nelíbilo, takže jsem přehrávač odeslala přímo firmě 123 shop se stížností na servis. A jak to dopadlo? Táhne se to už třetí měsíc a resumé je to, že mi přehrávač upadl, zničil se a mohu si za vše sama.
    Držím palce, ať dopadnete líp.

  • 3. 3. 2007 14:36

    Hans (neregistrovaný)

    Re: reklamace MP3
    Předem děkuji, snad to nějak dopadne ;)

    mě nejvíc štve že jiná možnost než zaslat to poštou u mě nejde - a bojím se že i když pošlu stížnost a žádost o odstoupení od smlouvy a co ja vym co všechno - stejně se mi zase vrátí MP3 z5 (a zase to budou ty nesmyslné vydaje - poštovné+pojištění+200kč za reinstal firmware)

    prostě mě štve že z nás takhel dělají blbce a že si zavše můžeme sami - ale už jsem slyšel i od známých - že mají s tímto obchodem stejné (negativní skušenost) - prostě jsme narazily ...

    největší blbost stejně je - že mě přišly také nakopírované papíry s (nejspíš stejnou zprávou jakou vám) že: struktura flash paměti byla shozena špatnym souborem nebo souborem v jinem formátu. Přitom VŠICHNI VÍME - že MP3 přehrávač funguje jako jakákoliv jiná "FLEŠKA" tzn.: že na něj můžeme zkopírovat jakékoliv soubory (i když nejdou přehrát - jde jen o přenost dat) ... nevim nevim - snad to chtějí svést na náký vir - netuším :-D

    No doufám že se to tu trochu rozhýbe a dostaneme se k nějakému slušnému závěru... - přeji hezký den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).