Hlavní navigace

pracovní úraz-max. doba prac.nechopnosti

  • (neregistrovaný) 85.70.142.---

    2. 3. 2007 11:24

    Při normální nemoci může pracovní neschopnost trvat max. 1 rok. Jak to ale funguje při pracovním úrazu? v zákoně o nem. poj. §15 odst. 4b) je uvedeno, že prac. úraz se klade na roveň nemoci z povolání podle předpisů o důch. pojištění.
    Není mi jasné jáká doba to je. Nic bližšího jsem k tomu nenašla, můžete mi prosím někdo poradit nebo alespoň odkázat na určitý zákon a paragraf.
    Děkuji Vám za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).