Hlavní navigace

výdaje % místo skutečných výdajů

  • (neregistrovaný) 88.102.47.---

    1. 3. 2007 18:23

    Prosím o radu: Je možné v dodatečném přiznání změnit způsob uplatňování výdajů ??? V §7 odst 9) píší že nemůžu měnit způsob z výdajů % na skutečné - platí to i obráceně? Nikde se mi to nedaří nalézt. Chtěla bych totiž podat dod.přiznání za rok 2005 a uplatnit tam výdaje % - je to pro mě mnohem výhodnější. POZN. navíc jsme uplatňovali společné zdanění manželů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).