Hlavní navigace

cesťák u SVJ

  • (neregistrovaný) 83.69.52.---

    1. 3. 2007 8:21

    Dobrý den, jak je to s platbou silniční daně u SVJ pokud proplácí cesťák svému předsedovi?

    • 1. 3. 2007 23:49

      Pavel (neregistrovaný) 89.176.209.---

      Re: cesťák u SVJ
      Podle § 2/1 ZoSD u neziskovek by se jednalo o předmět daně, pokud by silniční motorové vozidlo bylo využíváno k činnostem, z nichž plynoucí příjmy kjsou předmětem daně z příjmů.

      Podrobnosti o SVJ na
      www.spolecenstvi.okinfo.cz

      Je tam nově i anketa, kolik se vybírá do "fondu oprav" a kolik platí funkcionářům.

      Hezký den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).