Hlavní navigace

služba v EU dle §10 a fakturace českému plátci DPH

  • (neregistrovaný) 93.153.11.---

    18. 5. 2019 9:42

    Dobrý den,
    prosím o radu. Jako český plátce DPH budu poskytovat služby na nemovitosti na Slovensku, ale fakturovat budu českému plátci.... Jak to bude s DPH? Vím, že místo plnění dle §10 je na Slovensku, ale netuším jak odvést DPH....
    Děkuji za pomoc.
    Martin