Hlavní navigace

Doktorandské studium

  • (neregistrovaný) 78.157.177.---

    6. 5. 2019 7:17

    Dobrý den. Prosím o radu. Syn mých známých dovršil v 8/18 26 let. Pracuje a současně studuje v doktorandském programu. Mají rodiče právo si uplatnit ještě slevu na dítě do 28 let? V §35ba, 1f je sleva na studenta, ale slevu na dítě nevím kde najít, zda přísluší či nikoliv. Předem děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).