Hlavní navigace

Přiznání k DPH ř. 50 a ř. 51

  • (neregistrovaný) 85.13.76.---

    17. 4. 2019 13:29

    Dobrý den, prosím přijaté nájemné od soukr. osoby neplátce DPH se uvádí do přiznání k DPH na řádek 50 a ř. 51 bez nároku na odpočet? Jsem OSVČ podnikám v jiném oboru a pronajímám ještě byt, který není v obchodním majetku tento příjem zdaňiji podle §9. Děkuji.