Hlavní navigace

Názor k dotazu Prohlášení poplatníka + RZD od ven - Re: Prohlášení poplatníka + RZD >>Dobrý den,>>mám dotaz, zaměstnanec...

  • 12. 2. 2019 8:56

    ven (neregistrovaný)

    Re: Prohlášení poplatníka + RZD
    >>Dobrý den,
    >>mám dotaz, zaměstnanec nastoupil v 8 měsíci, ale
    >>nechtěl podepsat prohlášení poplatníka, může ho za rok
    >>2018
    >>podepsat do 15.2.2019 a nechat si od nás udělat roční
    >>zúčtování daně nebo si musí sám podat daňové
    >>přiznání?
    >>Mockrát děkuji za odpověď
    >
    >ZDP § 38k odst. 7)
    >ZDP § 38g odst. 2)

    pokud vyloženě nechtěl podepsat daň. prohlášení, asi k tomu měl důvod. Má ho podepsané někde jinde. Ať si podá daň. přiznání na FÚ sám.
    >