Hlavní navigace

Zdanění zisku z podílového fondu

  • (neregistrovaný)

    23. 1. 2019 13:08

    Dobrý den, prosím o radu. Spořila jsem jako investici od roku 2011 po měsíčních částkách do otevřeného podílového fondu. Vloni jsem tuto investici vypověděla a poslali mi částku, která je o něco vyšší než můj vklad. Jakým způsobem bych to měla zdanit nebo je to už zdaněné? Jestli zdanit, asi bych měla rozdíl zdanit pod §10, ale je to tak? Nebo nespadá to pod nějaký paragraf s osvobozením?
    Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji

  • Žádné názory