Hlavní navigace

sleva na dítě při uplatňování výdajů %

  • (neregistrovaný)

    13. 1. 2019 15:04

    Lze uplatnit slevu na dítě za rok 2018 při výdajích v %?

    • 13. 1. 2019 15:44

      .. (neregistrovaný)

      Re: Daňové zvýhodnění na dítě_výdaje %
      Daňové zvýhodnění na dítě lze za splnění dalších podmínek uvedených v § 35c ZDP uplatnit v Přiznání k dani z příjmu FO za rok 2018 i v případě, že bude poplatník uplatňovat výdaje procentem z příjmů dle Zákona o daních z příjmů.

      "Omezující" § 35ca ZDP byl zrušen