Hlavní navigace

Názor k dotazu Přihláška registr zaměstnavatelů OSSZ od Klára., - Re:Přihláška registr zaměstnavatelů ČSSZ To jsem právě udělala, už...

• 7. 1. 2019 13:10

Klára., (neregistrovaný)

Re:Přihláška registr zaměstnavatelů ČSSZ
    To jsem právě udělala, už 2x a pokaždé mi přišla odpověď:
    Vaše podání PReZam.xml nesplňuje podmínky určené Českou správou sociálního zabezpečení pro příjem datových zpráv.
    Z tohoto důvodu Česká správa sociálního zabezpečení k výše uvedenému podání nepřihlíží ani ho nijak dále nezpracovává.
    Příčinou může být, že:
    Vaše podání nepatří České správě sociálního zabezpečení.
    Doporučený postup: Ověřte prosím, pro kterou instituci je Vaše podání (formulář) určeno, a zašlete jej znovu do datové schránky správného adresáta.
    Doporučený postup: Obraťte se prosím na dodavatele softwaru, kterým jste tiskopis vytvořil/a/, nebo použijte interaktivní tiskopis na ePortálu ČSSZ (eportal.cssz.cz).
    podání jste vytvořil/a/ vyplněním interaktivního tiskopisu na ePortálu ČSSZ a k odeslání jste použil/a/ verzi tiskopisu uloženou prostřednictvím funkce „Uložit rozpracovaná data“, která slouží pouze pro uložení mezivýsledku vyplnění a jeho opětovné načtení do interaktivního tiskopisu.
    Doporučený postup: Pro elektronické odeslání na ČSSZ použijte prosím funkci „Přejít k elektronickému odesílání“, která je k tomu určena. V této funkci je zaručeno odeslání tiskopisu vyhovujícího podmínkám stanoveným ČSSZ. Funkce „Přejít k elektronickému odesílání“ nabízí i uložení vyplněného tiskopisu připraveného pro odeslání prostřednictvím spisové služby či jiné osoby, než která formulář vyplnila.
    Nevíte, kde jsem udělala chybu? Dělala jsem to podle návodu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).