Hlavní navigace

Informace dle §37 ZP a změna

  • (neregistrovaný)

    11. 12. 2018 7:41

    Dobrý den,

    prosím o radu a případně dovysvětlení.

    Jsem v novém zaměstnání, kde zaměstnancům nedávají do pracovní smlouvy týdenní pracovní dobu, ale je to stanovena v Informacích dle §37 ZP.
    Pokud se však u daného zaměstnance týdenní pracovní doba změní, dělají zde dodatek k pracovní smlouvě.
    Je to tak v pořádku?

    Nebo by stačilo jen vystavit nové Informace dle §37... ?
    Chápu dobře že Informace dle §37 ZP je jednostranný akt?
    Nikdy jsem se s tím nesetkala.

    Děkuji.L.